KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14808536
nr 1480 8536
Oidentifierad konstnär, marin, osignerad. Olja på duk, 24x34 cm, yttermått inklusive ram: 33x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 18:39:17
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
450 kr